RABAT NA OKNA NIETYPOWE - 20%

telefon bezpłatny pomiar sprzedaż ratalna serwis

Sprawdź już teraz kalkulator okien!Wyceń okno on-line

 bramy garażowe 1

BRAMY GARAŻOWE FIRMY ROLMET dają poczucie bezpieczeństwa i stabilności. ROLMET oferuje wszystkie rodzaje bram garażowych jakie są dostępne na rynku: segmentowe, rolowane i uchylne. Są to sprawdzone rozwiązania, szeroko stosowane w budownictwie mieszkaniowym.

F.H.U. ROTOMBUD jest wyłącznym przedstawicielem firmy ROLMET na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Państwa uwadze polecamy również bramy przemysłowe.

bramy garażowe 2

 

Bramy rolowane

Wykonane zostały w taki sposób, aby funkcjonalność i precyzja współgrały z komfortem i minimalizmem. Po zamontowaniu zajmują bardzo mało miejsca, są wygodne w użyciu i utrzymaniu – to zalety doceniane przez Klientów. Bramy rolowane zbudowane są z trwałych profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia ochronę przed utratą ciepła. W przypadku garaży podziemnych doskonałym rozwiązaniem, są bramy z profilami wentylacyjnymi.

bramy garażowe 3Bramy garażowe rolowane:

  • nie wymagają wolnego miejsca przed garażem do otwierania i zamykania
  • nie zajmują miejsca pod stropem, dzięki czemu nie trzeba brać pod uwagę bramy przy projektowaniu oświetlenia lub konstrukcji dachu
  • mogą być montowane przed otworem wjazdowym
  • brama jest zwijana do trwałej aluminiowej skrzynki umieszczonej nad otworem wjazdowym
  • dla wygody użytkowania zalecane jest otwieranie automatyczne

Bezpieczeństwo i komfort codziennego użytkowania bram jest dla nas najważniejsze.

 

 

Bramy segmentowe

Bogata kolorystyka, nowoczesne wzornictwo oraz indywidualne dostosowanie do gustu Klienta, a przede wszystkim komfort codziennego użytkowania.

bramy garażowe 4Dopasowanie przetłoczeń, kolorów, przeszkleń i wykończeń – to pole do popisu dla wyobraźni, które z pewnością zaowocuje jedyną w swoim rodzaju bramą odpowiadającą wszystkim Państwa wymaganiom.

Produkowane są w oparciu o najnowsze technologie stosowane w produkcji bram garażowych. W całkowicie zautomatyzowanym procesie wytwarzany jest segment dwuścienny ze stalową ścianką wewnętrzną oraz zewnętrzną. Segment ten wypełniony jest ekologiczną pianką poliuretanową (100% bez freonu) co daje znakomite właściwości termoizolacyjne oraz dużą sztywność. Dla wyeliminowania infiltracji powietrza brama na całej długości wszystkich krawędzi wyposażona jest w elastyczne uszczelnienie. Wszystkie te cechy sprawiają, że bramy produkcji Rolmet posiadają doskonałą izolację cieplną, są bezpieczne i trwałe.

Copyright © 2015 All Rights Reserved F.H.U. Rotombud.

Realizacja: STANISZEWSKI-IT & METAMORFOZA FIRM